Kombinovaný sporák Amica SHM 6177TA W

Sporák Amica SHM 6177TA W není bezchybný. Má vcelku obyčejný vzhled a jeho údržba není moc snadná, i tak si v naší recenzi odnesl hodnocení 82 %. Nedostatky jsou spíše kosmetické a nemají vliv na funkčnost produktu. Ještě než si tento sporák objednáte, podívejte se na model Beko FSM 62320 DWS, který je o něco levnější a ještě k tomu lepší.


Recenze sporáku Amica SHM 6177TA W

V této recenzi se zaměříme na kombinovaný sporák šířky 60 cm, kterých je na trhu o něco méně než klasických 50cm. Model Amica SHM 6177TA W působí na první pohled velmi sympaticky. Bílý design není nijak jedinečný, ale ani neurazí. Rozměry 85 x 60 x 60 cm jsou standardní, stejně jako energetická třída A. Vnitřní objem trouby 62 litrů je mírně pod běžným průměrem.

Bezpečnostní prvky

Velkou výhodou je elektrické zapalování, takže nemusíte používat sirky. Mnohem zajímavější je bezpečnostní pojistka u hořáku, která automaticky uzavře přívod plynu v případě, kdy plamen zhasne vinou průvanu nebo vytékající vody z hrnce.

Multifunkční trouba

Vyzkoušejte až 10 funkcí, která vám tato trouba nabízí. Horní a spodní ohřev, grilování, rozmrazování, super rychlý ohřev, horkovzduch a další programy, které vám usnadní přípravu pokrmů.

Údržba a čištění

Vnitřek trouby je tvořen ze speciálního typu povrchu, na kterém se nezachytává tuk. Nicméně jakmile dojde k narušení tohoto povrchu, tak se účinek značně sníží. Čištění musíte provádět velmi opatrně bez použití chemických přípravků.

Nastavení začátku a konce pečení

Pomocí chytrého TA programátoru můžete nastavit začátek a konec pečení. Nemusíte tak používat kuchyňský časovač. Trouba sama od sebe vypne v momentě, kdy je pokrm hotový.

Finální hodnocení

Model Amica SHM 6177TA W je jeden z nejlevnějších kombinovaných sporáků šířky 60 cm na trhu. Multifunkční trouba se do počtu funkcí vyrovná mnohem dražším sporákům. Hlavní nedostatek vidíme v samotné údržbě trouby, která není zrovna nejjednodušší a zabere dost času. Také postrádáme technologii chladných dvířek, která zabraňuje popálení. Kvalita není nijak oslnivá, ale stále v rozumných mezích. I přes to všechno je tento produkt velmi nadprůměrný a odnáší si od nás hodnocení 82 %.

NÁŠ TIP: Podívejte se na mnohem povedenější model Beko FSM 62320 DWS, který se umístil na 1. místě v kategorii kombinovaných sporáků šířky 60 cm. Je o něco levnější a odnesl si od nás hodnocení 93 %.

Hodnocení: 82 %
Cena: 8 490 Kč
Koupit na Euronics.cz Sporák Amica SHM 6177TA W