Kombinované sporáky Beko - recenze, testy

Sporák Beko FSM 62320 DWS

Beko FSM 62320 DWS

2. místo v našem testu
HODNOCENÍ: 93 %
Recenze Koupit

Značka Beko se dokázala za vcelku krátký časový úsek usídlit v Evropě a obsadit značnou část trhu. V současnosti je již hojně zastoupená i u nás a její obliba dál roste. Tomu nahrává fakt, že jsou domácí spotřebiče Beko kvalitní a za dobrou cenu. Kombinované sporáky Beko nejsou výjimkou. Mezi jednotlivými modely naleznete zástupce střední a prémiové třídy.

V našich testech dopadly kombinované sporáky Beko velmi dobře a pohybují se na předních příčkách. Na druhou stranu, konkurence této značce opravdu nechybí. Ve finálním výběru kombinovaného sporáku může svoji úlohu splnit i náklonost k určité značce, a zde možná většina z vás vsadí na osvědčené a známé výrobce.

Značka Beko

Za výrobky značky Beko stojí turecká společnost Arcelik A.S., která byla založena v roce 1955. Arcelik A.S. se specializuje na výrobu domácích spotřebičů, které jsou prodávány pod značkami Arcelik, Beko, Grundig, Defy, Altus, Blomberg, Leisure a Arctic. V Evropě zájem o značku Beko každým rokem roste. Ve Velké Británii naleznete spotřebiče Beko v každé páté domácnosti. V České republice si již také získává svůj tržní podíl, a to právě díky skvělému poměru cena/výkon.