Kombinovaný sporák Beko FSM 62320 DWS

V kategorii kombinovaných sporáků šířky 60 cm si tento model odnáší zasloužené první místo, protože je v poměru cena/výkon naprosto tím nejlepším, co si můžete pořídit. Hodnocení 93 % naprosto odráží kvalitu sporáku Beko FSM 62320 DWS. Produkt rozhodně doporučujeme.


Recenze sporáku Beko FSM 62320 DWS

Kombinované sporáky šířky 60 cm se cenově pohybují většinou kolem 10 000 Kč. Sporák Beko FSM 62320 DWS se prodává za cenu kolem 9 000 Kč a jde o jeden z nejlevnějších sporáků šířky 60 cm v našich testech. Základ tvoří čtyři plynové hořáky o výkonu 1 kW, 2x 2 kW a 3 kW. Sporák o rozměrech 90 x 60 x 60 cm zaujme svoji hmotností 53,4 kg. Objem trouby 72 litrů je opravdový nadstandard. Energetická třída A je v tomto sortimentu jen běžnou vlastností.

Design a kvalita

Bílé provedení sporáku Beko FSM 62320 bezpochyby patří mezi to nejlepší, co jsme na těchto stránkách recenzovali. Zaujme na první pohled a dobře zapadne do vaší kuchyně. Mile nás překvapila i vyšší kvalita produktu.

Maximální bezpečnost

Sporák je vybaven integrovaným zapalováním pomocí knoflíku pro pohodlné zapálení hořáků. Mnohem zajímavější a důležitější je termopojistka, která uzavře přívod plynu v případě, kdy dojde k neúmyslnému zhasnutí plamene (průvan, vytékající voda z hrnce).

Nová generace 3D pečení

Jinými slovy se jedná o funkci horkovzdušného pečení ve více vrstvách. Můžete tak připravovat několik pokrmů najednou, aniž by došlo ke vzájemnému ovlivňování chutí.

Multifunkční trouba

Mezi další programy trouby kombinované sporáku Beko FSM 62320 DWS patří rozmrazování, statické pečení, statické pečení s ventilátorem, horkovzdušné pečení, gril, gril s ventilátorem a spodní topné tělesno. Každý tento program je určen pro určitý typ úpravy různých druhů jídel.

Údržba a čištění

Vnitřní část trouby je vyrobena ze snadno čistitelného smaltu. Údržbu usnadňují i vyjímatelné boční žebříky na rošty a plechy, které lze snadno omýt. Horní část sporáku je přikryta skleněným víkem a zabraňuje tak usazování prachu a nečistot.

Finální hodnocení

S cenou kolem 9 000 Kč patří sporák Beko FSM 62320 DWS k tomu levnějšímu, co lze v sortimentu sporáků s šířkou 60 cm pořídit. Kvalita zpracování a množství funkcí zcela odpovídá konkurenčním produktům. Sporák je dodáván s roštem a dvěma plechy. Zároveň je produkt atypický svoji výškou 90 cm, která není v tomto sortimentu běžná. To však není výhoda ani nevýhoda, záleží na vašich požadavcích. Pěkné designové zpracování, nadstandardní objem trouby, 8 pečících programů a velmi kladné ohlasy dělají z tohoto modelu velmi zajímavý kombinovaný sporák. Naše hodnocení 93 % je zcela zasloužené.

Hodnocení: 93 %
Cena: 7 990 Kč
Koupit na Mall.cz Sporák Beko FSM 62320 DWS