Kombinované sporáky Bosch - recenze, testy

Sporák Bosch HGD745220

Bosch HGD745220

3. místo v našem testu
HODNOCENÍ: 92 %
Recenze Koupit

Kvalita převažuje nad kvantitou – asi tak by se dal charakterizovat úzký sortiment kombinovaných sporáků Bosch. V nabídce si můžete vybrat pouze mezi dvěma prémiovými modely HGD745250 a HGD745220 + můžete narazit na doprodej některých starších modelů. Sporáky jsou naprosto totožné, jenom se liší provedením – bílá a nerez. Nerezová varianta je samozřejmě dražší.

V naší recenzi dopadlo hodnocení daného modelu velmi dobře. Jeho největším problémem je vysoká cena, nicméně tímto trpí většina prémiových kombinovaných sporáků. Bosch zkrátka potvrdil svoji kvalitu i v tomto sortimentu.

Značka Bosch

Značka Bosch byla založena v roce 1886 v Německu. Vzhledem k vysokému rozsahu působnosti – od automobilového průmyslu přes elektrické nářadí až k domácím spotřebičům, stála firma u zrodu spousty klíčových inovací, které měli vliv na další formování jednotlivých trhů. V současné době má firma Bosch pobočky po celém světě a v některých odvětvích je to dominantní hráč na trhu. Na poli domácích spotřebičů získaly produkty firmy Bosch spoustu ocenění a to i v českém časopise dTest.