Kombinované sporáky Electrolux - recenze, testy

Sporák Electrolux EKK54951OX

Electrolux EKK54951OX

4. místo v našem testu
HODNOCENÍ: 91 %
Recenze Koupit
Sporák Electrolux EKK54950OW

Electrolux EKK54950OW

5. místo v našem testu
HODNOCENÍ: 89 %
Recenze Koupit
Sporák Electrolux EKK6450AOX

Electrolux EKK6450AOX

6. místo v našem testu
HODNOCENÍ: 88 %
Recenze Koupit

Nejdominantnější postavení na trhu má značka Electrolux u kombinovaných sporáků střední třídy. Výrobce má v nabídce i několik prémiových modelů pro náročnější zákazníky. Typickým jmenovatelem sporáků Electrolux je jejich zajímavý vzhled a design, stejně jako vysoká výrobní kvalita.

V našich testech si kombinované sporáky Electrolux vedou dobře a umisťují se na předních příčkách. Stejně jako u jiných výrobců, tak i u tohoto se čas od času některý model nepovede a je dobré o něm vědět. Pro všechny modely, které na těchto stránkách prodáváme, jsme sepsali detailní recenzi a udělili jim výsledné hodnocení, které vám pomůže při výběru.

Značka Electrolux

Počátky značky Electrolux jsou datovány k roku 1901, kdy byla ve Švédsku založena firma na výrobu kerosinových lamp Lux AB. Z důvodu nástupu elektrických sítí uvedla společnost na trh první vysavač. Po spojení jmen tří firem Elektromekaniska, Elektron a Lux vznikl v roce 1919 nám již známý Electrolux. Švédský koncern se sídlem ve Stockholmu dnes prodává spotřebiče pod značkami Electrolux, AEG, Zanussi, Eureka a Frigidaire. Proto i u kombinovaných sporáků Electrolux a AEG můžeme často vidět designovou i funkční podobnost, byť za různé ceny.