Kombinované sporáky MORA - recenze, testy

Sporák MORA K 622 BW

MORA K 622 BW

7. místo v našem testu
HODNOCENÍ: 87 %
Recenze Koupit

Značka MORA udávala směr výroby kombinovaných sporáků po celá desetiletí a nejinak je tomu i v dnešní době. Byť je prostředí kombinovaných sporáků velmi konkurenční, stále si drží svoje dominantní postavení na českém trhu. Široký sortiment sporáků v cenovém rozmezí 5 000 až 14 000 Kč dokáže uspokojit náročné požadavky zákazníků všech cenových kategorií.

Nespornou výhodou kombinovaných sporáků MORA je kvalitní a rychlý servis. Vysoká dostupnost náhradních originálních dílů za přijatelné ceny potěší všechny, kteří budou muset řešit reklamaci. V našich testech a recenzích se sporáky MORA umisťují pravidelně na předních příčkách, což jenom potvrzuje jejich vysokou kvalitu.

Značka MORA

Prémiová značka MORA se může pyšnit dlouholetou tradicí u nás v České republice. První výroba sporáku MORA SUPER byla zahájena již v roce 1936. V roce 1950 následoval model MORA 820. Od té doby si tato značka drží svoje přední místo v oboru výroby varné techniky. V roce 2005 se stala MORA MORAVIA členem skupiny Gorenje a začala svoje výrobky vyvážet do mnoha států Evropy. V současné době je výrobní závod MORA MORAVIA stále na území České republiky, v Hlubočkách nedaleko Olomouce. Jedná se tedy o skutečně českou značku s bohatou tradicí.